Ogłoszenia duszpasterskie od 3 do 10 lutego 2019 r. – 4 Tydzień Zwykły

 

  1. Dzisiaj na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo świec i wiernych w chorobach gardła przez wstawiennictwo św. Błażeja, biskupa i męczennika, a dzisiejsza kolekta przeznaczona na cele diecezjalne oraz po Mszy św. o godz.11.30 spotkanie Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus(dzieci I-Komunijne i Rodzice) i wymiana tajemnic.
  2. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania klas VIII szkół podstawowych i III gimnazjum dzisiaj o godz. 17.00.
  3. W poniedziałek o 17.25 różaniec w intencji Ojczyzny i o pokój na świecie.
  4. We wtorek, a nie w poniedziałek zdjęcie dekoracji świątecznych o godz. 9.00. Prosimy o pomoc strażaków z Koteż – pod kierunkiem pana sołtysa, Wspólnotę Dobrego Pasterza i inne chętne osoby dysponujące czasem. Po Mszy św. wieczornej koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie wspólnoty Dobrego Pasterza.
  5. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i zanoszenia podziękowań i próśb, które indywidualnie możemy skierować do Matki Bożej pisząc je na karteczkach i wrzucając do specjalnej puszki umieszczonej przy wejściu przed Mszą św.
  6. W I czwartek miesiąca Godzina Święta od 17.00 i wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem za powołanych oraz o dar nowych i świętych powołań do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. Zachęcamy do licznego udziału.
  7. W sobotę po Mszy św. wieczornej i przez całą niedzielę prosimy skarbników o odbiór zeszytów.
  8. 8.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej Pielgrzyma i Małego Pielgrzyma dla dzieci.
  9. W czwartek zmarł śp. Eugeniusz Piastowski, ojciec naszego ks. Proboszcza. Dobry  Jezu, a nasz Panie… Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kolegiacie Wejherowskiej w poniedziałek o godz. 11.00 poprzedzone modlitwą różańcową o godz. 10.20, także w kolegiacie. Chętni, którzy chcieliby udać się na tę uroczystość autobusem proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii i wpisanie na listę. Dzięki darczyńcom przejazd jest bezpłatny. Wyjazd sprzed kościoła w poniedziałek o 7.45. Różaniec za zmarłego śp. Eugeniusza Piastowskiego w naszym kościele dzisiaj o godz. 15.00. Otaczamy modlitwą ks. proboszcza i Jego Rodzinę.
  10. Życzenia dla jubilatów i solenizantów nadchodzącego tygodnia.