Kolędy  Parafii p.w. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gd.

Rok 2018/2019

Piątek 28.12.2018

– g. 15:30: Starogard Gd. – Bukowa 2-14   /13 wst./  – ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Skośna przy kościele 60-38, ul. Skośna 13-19 (nieparzyste)

/12 wst./ – ks. prob.

Sobota 29.12.2018

– g. 10:00: Starogard Gd. – ul. Kasztanowa 1-52  /20 wst./  – ks. Ryszard

– g. 10:00: ul. Wierzbowa 1 – 11a    /11 wstępów/ – ks. prob.

Niedziela 30.12.2018

– g. 14:00: Starogard Gd. – ul. Topolowa 34-2   /12 wst./ – ks. Ryszard

– g. 14:00: Starogard Gd. – ul. Kalinowa 1-12    /13 wst./  – ks. prob.

W poniedziałek 31.12.2018 (Sylwester) i we wtorek 01.01.2019 (Nowy Rok) kolęd nie ma

Środa 02.01.2019

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Dębowa 1-8 i ul. Jesionowa 9-1 /17 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Lubichowska 178a-188 i  Jaworowa 2-10  /14 wst./  – ks. prob.

Czwartek 03.01.2019

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Sosnowa 8-1  i  ul. Jodłowa 1-8   /16 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Świerkowa 1-8 i  ul. Grabowa 8-1  /16 wst./- ks. prob.

W I-piątek miesiąca (04.01.2019) kolęd nie ma (odwiedzamy chorych i słuchamy spowiedzi)

Sobota 05.01.2019

– g. 10:00: Starogard Gd. ul. Darowana 1-44   /19 wst./  – ks. Ryszard

– g. 10:00: Starogard Gd. ul. Skośna 11 A i blok nr 11 (od m. 18 do 1)  /19 wst./  – ks. prob.

W uroczystość Trzech Króli (06.01.2019 – niedziela) kolęd nie ma  (po południu Orszak – 13:00)

Poniedziałek  07.01.2019

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Skośna blok nr 5 (od m. 15 do 1) i blok nr  7  (od m. 5 do 1)

/17 wst./  – ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Skośna 30-2 /numery parzyste/ i ul. Skośna blok nr 9 (od m. 5

do 1)   /20 wst./  – ks. prob.

Wtorek 08.01.2019

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Lubichowska od nr 136 do 162a – parzyste

/17 wst./ –  ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Lubichowska 157-127 – nieparzyste  /13 wst./ – ks. prob.

Środa 09.01.2019

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Schulza 2-16, ul. Rebelki 25-2 /16 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. ul. Rolna  od nr 11 do skrzyżowania z ul. Heweliusza oraz ul.

Górskiego  /13 wst./ – ks. prob.

Czwartek 10.01.2019

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Milewskiego 15-1, ul. Kraziewicza 2-12 /20 wst./- ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Falkowskiego 7-34 /12 wst./- ks. prob.

Piątek 11.01.2019

– g. 15:30: Dąbrówka ul. Leśna 1, Dąbrówka Osiedle Piaski: ul. Bursztynowa 1-5, ul.

Diamentowa 1-13, ul. Krzemienna 2-9  /21 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Starogard Gd. – ul. Braterska 19-6, ul. Rodzinna 15-2, ul. Lubichowska nr 164 – 170 c – parzyste   /22 wst./- ks. prob.

Sobota 12.01.2019

– g. 10:00: Dąbrówka Osiedle Północne: ul. Jasna 15-1, Koteże – ul. Płaczewska 4-1 /15

wst./ – ks. Ryszard

– g. 10:00: Dąbrówka Osiedle Piaski: ul. Okrężna 29-3, Szeroka 3-1, Żwirowa 6-1,

Dąbrówka ul. Hermanowska 18     /20 wst./ – ks. prob.

 

Niedziela 13.01.2019

– g. 14:00: Rokocin ul. Ziołowa 19c-4     /16 wst./ – ks. Ryszard

– g. 14:00: Dąbrówka Osiedle Północne: ul. Żytnia 1-13,  ul. Południowa 1-6 /15 wst./  – ks. prob.

Poniedziałek 14.01.2019

– g. 15:30: Rokocin ul. Ziołowa 34-20  /18 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Dąbrówka Osiedle Piaski: ul. Wschodnia 8-1, ul. Granitowa 10-2, ul. Rubinowa

9-1      /23 wst./  – ks. prob.

Wtorek 15.01.2019

– g. 15:30: Koteże wieś (strona KalCargo) – ul. Główna 29-47 i nr  40, ul. Towarzyska 1-4, ul. Spokojna 1-5 /22 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Koteże wieś (strona KalCargo) – ul. Główna 1b-27, ul. Wesoła 1-6  /19 wst./ – ks. prob.

Środa 16.01.2019

– g. 15:30: Koteże wieś  (strona bloku) – ul. Główna 10-38  /15 wst./  – ks. Ryszard

– g. 15:30: Koteże wieś – ul. Leśna  6-1, ul. Wróblewskiego (strona szkoły) 11-1

(nieparzyste)       /13  wst./ – ks. prob.

Czwartek 17.01.2019

– g. 15:30: Koteże – ul. Podmiejska 1-13 i Starogard Gd. ul. Korytybska od Żak do Klekacz

/21 wst./- ks. Ryszard

– g. 15:30: Koteże – ul. Wróblewskiego (strona zakładu fryzjerskiego) nr 13 i numery

parzyste od 12-1,  ul. Słoneczna 1-5      /13  wst./ – ks. prob.

Piątek 18.01.2019

– g. 15:30: Rokocin – ul. Letnia 2 b, 2 a, 2-18 (parzyste), ul. Kwiatowa 2-12    /22 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Koteże wieś  (strona bloku) – ul. Główna 2, ul. Główna 4 blok (od m. 1 do 8), ul.

Główna nr 6 i 8 oraz ul. Rodzinna 1-5     /15 wst./  – ks. prob.

Sobota 19.01.2019

– g. 10:00: Koteże Osiedle Leśne: ul. Sokoła 1-6, ul. Słowika 12-2, ul. Żurawia 1-8

/24 wst./ –  ks. Ryszard

– g. 10:00: Rokocin – ul. Pogodna 12-1A, ul. Piaskowa 2-14      /20 wst./ – ks. prob.

Niedziela 20.01.2019

– g. 14:00: Rokocin – ul. Dębowa, Brzozowa, Miodowa (n-ry parzyste) /14 wst./ – ks. Ryszard

– g. 14:00: Koteże – ul. Piaskowa 27-20, Rokocin ul. Piaskowa 1A, Rokocin ul. Polna 3-8

/12 wst./ – ks. prob.

Poniedziałek 21.01.2019

– g. 15:30: Koteże – Osiedle Leśne: ul. Sikorki  1-27 i ul. Skowronka /18 wst./  – ks. Ryszard

– g. 15:30: Rokocin – ul. Radosna 1-12, ul. Letnia 23-3 nieparzyste   /18 wst./  – ks. prob.

Wtorek 22.01.2019

– g. 15:30: Koteże – Osiedle Leśne: ul. Czapli 7-3, ul. Orlika  2-16    /14 wst./  – ks. Ryszard

– g. 15:30: Koteże – Osiedle Leśne: ul. Czajki 1-18 i ul. Kormorana 10-2   /23 wst./- ks. prob.

Środa 23.01.2019

– g. 15:30: Koteże – Os. Leśne: ul. Kukułki 2-11, ul. Gila, ul. Orła 3-4, ul. Zięby 2-5

/16 wst./ – ks. Ryszard

– g. 15:30: Koteże – Os. Leśne: ul. Kruka 1-12, ul. Gołębia 5-1, ul. Szpaka 1-9, ul. Jastrzębia

1-15  /25 wst./ – ks. prob.

Czwartek 24.01.2019

– g. 15:30: kolędy uzupełniające – ks. Ryszard i ks. prob.: …………………………………

Niedziela 27.01.2019 – g. 18:00 Msza św. „W intencji Parafian oraz Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej” oraz o g. 19:00 – kolęda w plebanii z Radą Ekonomiczną i Duszpasterską – zakończenie kolęd. Do wiosek i dalszych części Parafii prosimy o pojazd na 10 minut przed rozpoczęciem kolędy i z góry serdeczne „Bóg zapłać”.                                        Wasi Duszpasterze