INTENCJE  Mszalne od 30 września do 7 października 2018 r.  – 26 Tydzień zwykły

 

30.09. – XXVI Niedziela zwykła: diecezjalna koleta remontowo-budowlana (nasza zostaje w Parafii za zgodą Ks. Biskupa)

8:00     Za Parafian – ks. prob.

10:00  + Stanisław Damaszk w 2 rocz. śm. – ks. Ryszard

11:30  O zdrowie dla kuzynki Oli i o wytrwałość w pokonywaniu choroby, a także za śp. rodziców Krystynę i Stanisława Sadowskich oraz zmarłych z rodziny Sadowskich i Pałkowskich – ks. Ryszard

13:30   W int. chrzczonego dziecka, Rodziców i chrzestnych – ks. prob. i ks. Łukasz

18:00   ++ Henryk Mowiński i za zmarłych rodziców – ks. prob.;

Po Mszy katecheza dla bierzmowanych ze szkoły średniej

01.10. –  poniedziałek: św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

16:30   różaniec dla dzieci;   17:30       różaniec dla młodzieży i starszych (w int. Ojczyzny i o pokój)

18:00  1/ + Stanisław Damaszk w 2 rocz. śm. – ks. prob.

2/ + Władysław Janus (rozpoczęcie M. gregoriańskich 1) – ks. Ryszard;

Po Mszy Bierzmowani – szkoła średnia

02.10 – wtorek: Świętych Aniołów Stróżów; rocz. śm. sługi Bożego ks. Henryka Antoniego Szumana (rozstrzelanego w Fordonie k. Bydgoszczy w 1939 r.)

16:30   różaniec dla dzieci;   17:30       różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   1/ + Władysław Janus (M. greg. 2) - ks. Ryszard;

2/ Prośba o błog. Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Doroty i Krzysztofa w 25 rocz. ślubu oraz o światło Ducha Św. dla ich synów: Mateusza, Łukasza i Jana – ks. prob.

koronka do Miłosierdzia Bożego; spotkanie modlitewne Wspólnoty Dobrego Pasterza;

Po Mszy Bierzmowani – szkoła średnia

03.10. –  środa:

8:00     + Władysław Janus (M. greg. 3) - ks. prob.

16:30   różaniec dla dzieci;   17:30       różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   Wynagrodzenie N. Sercu P. Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP przez Przeczyste Serce św. Józefa – ks. Ryszard ;    Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

04.10. – I czwartek miesiąca: św. Franciszka z Asyżu

16:30   różaniec dla dzieci

17:00 – 17:30 Godzina Święta z Godziną Miłosierdzia i modlitwami o powołania

17:30   różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   1/ + Władysław Janus (M. greg. 4) - ks. prob.;   Po Mszy Rodzice dzieci I-Komunijnych

2/ + Salomea Konwalska w 12 rocz. śm. – ks. Ryszard

05.10. – I piątek miesiąca: św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

7:30     Spowiedź I-piątkowa

8:00     ……………………………………………. /int. wolna/ – ks. prob.

9:00     Odwiedziny chorych – ks. prob. i ks. Ryszard

16:00    Spowiedź I-piątkowa;      16:30  różaniec dla dzieci;  

17:00    Spowiedź I-piątkowa;      17:30  różaniec dla młodzieży i starszych

18:00  + Władysław Janus (M. greg. 5)  – ks. Ryszard; nabożeństwo do NSPJ;

Po Mszy św. katecheza dla kandydatów do bierzmowania: kl. VIII Szk. Podst. i III Gimn.

06.10. – I sobota miesiąca:

7:30     Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

8:00     1/ + Władysław Janus (M. greg. 6) – ks. prob.

2/ Msza św. wynagradzająca za grzechy bluźnierstwa przeciw Dziewictwu NMP – ks. Ryszard

Po Mszy św. Jerycho Różańcowe 8:30-9:30

10:00    Bierzmowani – szkoła średnia

15:00   ślub Kseni i Pawła – ks. prob. i ks. gość

17:30   różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   1/ + Waldemar Wrosz w 90-ty dzień po pogrzebie – ks. prob.

2/ O radość nieba dla śp. Zygmunta Gdaniec w Dniu Urodzin – ks. Andrzej Nalborski;

07.10. –  XXVII Niedziela zwykła: kolekta diecezjalna

8:00     + Władysław Janus (M. greg. 7) – ks. prob.

10:00  ++ Rodzice Bożena i Henryk – ks. Ryszard

11:30   + Henryk Mowiński – ks. Ryszard;      po Mszy katecheza dla dzieci I-Komunijnych

17:30   różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   Za Parafian - ks. prob.; złożenie deklaracji przez kandydatów do Bierzm. – kl. VII Szk. Podst.