INTENCJE  Mszalne od 28 października do 4 listopada 2018 r.  – 30 Tydzień zwykły

 

28.10. –  XXX Niedziela zwykła: X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – zbiórka do puszek

8:00     Za Parafianks. prob.

10:00  ++ syn Ryszard w 13-tą rocz. śm. i mąż Alfons Kamm – ks. Ryszard

11:30    25-ta rocz. ślubu Ewy i Czesława oraz 25 rocz. śm. Jana Jendyk – ks. prob.

17:30   różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   + Władysław Janus (M. greg. 28) – ks. Ryszard

Po Mszy o g. 18:00 - katecheza dla kandydatów do bierzmowania: kl. VII szk. podst.

 

29.10. –  poniedziałek:

16:30   różaniec dla dzieci;   17:30       różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   1/ + Władysław Janus (M. greg. 29) - ks. Ryszard

2/ O zdrowie  i wytrwałość w walce z chorobą dla Aleksandry – ks. prob.

 

30.10 – wtorek:

16:30   różaniec dla dzieci;   17:30       różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   1/ + Władysław Janus (M. greg. 30 – zakończenie) - ks. prob.

2/ ++ Janina i Benedykt Erdanowscy - ks. Ryszard;

koronka do Miłosierdzia Bożego;

Po Mszy spotkanie modlitewne Wspólnoty Dobrego Pasterza

           

31.10. –  środa:

16:00   -18:00 spowiedź św. – przed uroczystością Wszystkich Świętych

16:30   różaniec dla dzieci;   17:30       różaniec dla młodzieży i starszych

18:00   1/ ++ Ludwik i Antonina Janeczek oraz rodzeństwo - ks. Ryszard;

Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

2/ O łaskę nieba dla sp. mamy Barbary  – ks. prob.

 

01.11. – czwartek: Uroczystość Wszystkich Świętych

8:00     ++ Rodzice Bożena i Jerzy Kowalewscy – ks. Ryszard

10:00   ++ Barbara Prokopów w 3 rocz. śm., Joanna Prokopów, Stanisław Idziak, Cecylia Idziak i Paweł Prokopów – ks. prob.

11:30   Msza św. gregoriańska za śp. Marię Orlikowską – Płaczek (1 – rozpoczęcie) – ks. Ryszard

18:00   Za Parafian – ks. prob.

 

02.11. – piątek: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny

8:00     1/ Za wszystkich wiernych zmarłych – ks. Ryszard + Różaniec – Zdrowaśki

2/ Za wszystkich wiernych zmarłych – ks. prob.

10:00   1/ Za zmarłych według int. Ojca Świętego – ks. prob. + Różaniec – Zdrowaśki

2/ Za zmarłych według int. Ojca Świętego – ks. Ryszard

16:00   ++ rodziców Antoninę i Walentego Buda – ks. Ryszard + Różaniec – Zdrowaśki

17:00 – 18:00 spowiedź I-piątkowa

18:00   Msza św. gregoriańska za Marię Orlikowską – Płaczek (2) – ks. prob. + Różaniec – Zdrowaśki;

Katecheza dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII szk. podst.

           

03.11. – I sobota miesiąca:

7:30     Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP – prowadzą wierni

8:00     Msza św. wynagradzająca za grzechy bluźnierstwa przeciw Bożemu Macierzyństwu NMP ks. prob.

8:30 – 9:30 Jerycho Różańcowe + Różaniec – Zdrowaśki

9:30     odwiedziny chorych – ks. prob. i ks. Ryszard

18:00   1/ Msza św. gregoriańska za Marię Orlikowską – Płaczek (3) –  ks. Ryszard;

2/ ++ Salomea i Mieczysław – ks. prob.

           

04.11. –  XXXI Niedziela zwykła: kolekta diecezjalna

8:00      Msza św. gregoriańska za Marię Orlikowską – Płaczek (4) –  ks. Ryszard

10:00  ++ Marzena Cybula w 6 rocz. śm. i za zmarłych z rodziny – ks. prob.

11:30   ++ Rodzice Bożena i Henryk – ks. Ryszard; po Mszy katecheza dla dzieci I-Komunijnych

18:00  Za Parafianks. prob.

Po Mszy o g. 18:00 - katecheza dla kandydatów do bierzmowania: kl. VIII szk. podst. i III gimn.