Adoracja Najświętszego Sakramentu:

w intencji Powołań – 28.09.2018 r. oraz 

Jerycho Różańcowe – 28/29.09.2018 r.

 

Piątek  – 28 września:

08:00    Msza św. o powołania

08:30 – 09:00:  Starogard Gd. – ul. Sosnowa, Jodłowa, Topolowa

09:00 – 10:00:  Starogard Gd. – ul. Grabowa, Świerkowa, Kasztanowa

10:00 – 11:00:  Starogard Gd. – ul. Dębowa, Jesionowa, Lubichowska

11:00 – 12:00:  Starogard Gd. – ul. Kalinowa, Bukowa, Braterska, Rodzinna

12:00 – 13:00:  Starogard Gd. – ul. Wierzbowa, Jaworowa, Darowana, Kraziewicza

13:00 – 14:00:  Rokocin Os. Słoneczne i Rokocin ul. Dębowa i Brzozowa

14:00 – 15:00:  Koteże wieś – strona bloku; Starogard Gd. ul. Rolna i Rebelki

15:00 – 16:00:  Koteże wieś – strona Firmy Kalcargo; Starogard Gd. ul. Górskiego,

Falkowskiego i Schulza

16:00 – 17:00:  dzieci I-Komunijne z Rodzicami (30 min) oraz Koteże Os. Leśne

17:00 – 18:00:  Dąbrówka Os. Północne; Dąbrówka Os. Piaski; Starogard Gd. ul.

Skośna; młodzież bierzmowana

18:00   Msza św. na zakończenie adoracji o powołania i na rozpoczęcie Jerycha  Różańcowego

19:00 – 20:00:  Ks. Ryszard  ze Wspólnotą Dobrego Pasterza

20:00 – 21:00:  Żywy Różaniec – Róża św. Barbary z Koteż

21:00 – 22:00:  Żywy Różaniec – Róża Sługi Bożego ks. H. Szumana

22:00 – 23:00:  Żywy Różaniec – Róża św. Anny

23:00 – 24:00:  Żywy Różaniec – Róża św. o. Pio i św. Jana Pawła II

Sobota  – 29 września:

24:00 – 06:00:  adoracje po dwie lub więcej osób – zapisy w zakrystii (1 godz.)

06:00 – 07:00: Grupa Modlitewna św. o. Pio

07:00 – 07:30:  Chętni i uczestnicy porannej Mszy św.

07:30 – 08:00:  Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

08:00    Msza św.

08:30 – 09:00:  Starogard Gd. – ul. Sosnowa, Jodłowa, Topolowa

09:00 – 10:00:  Starogard Gd. – ul. Grabowa, Świerkowa, Kasztanowa

                        dzieci I-Komunijne z Rodzicami (30 min)

10:00 – 11:00:  Starogard Gd. – ul. Dębowa, Jesionowa, Lubichowska

11:00 – 12:00:  Starogard Gd. – ul. Kalinowa, Bukowa, Braterska, Rodzinna

12:00 – 13:00:  Starogard Gd. – ul. Wierzbowa, Jaworowa, Darowana, Kraziewicza

13:00 – 14:00:  Rokocin Os. Słoneczne i Rokocin ul. Dębowa i Brzozowa

14:00 – 15:00:  Koteże wieś – strona bloku; Starogard Gd. ul. Rolna i Rebelki

15:00 – 16:00:  Koteże wieś – strona Firmy Kalcargo; Starogard Gd. ul.

Falkowskiego i Schulza

16:00 – 17:00:  Koteże Os. Leśne, Wspólnota Dobrego Pasterza

17:00 – 18:00:  Dąbrówka Os. Północne; Dąbrówka Os. Piaski; Starogard Gd. ul.

Skośna; młodzież bierzmowana

18:00   Msza św. na zakończenie Jerycha Różańcowego